قوانین و مقررات

با تشکر از مخاطبان و مشتریان ارجمند، به اطلاع می‏رساند قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی رسمی بیلسی ایران در مورد تمام بخش‏های وب سایت صدق می‏ کند و فرض بر این است تمام مشتریانی که از امکانات سایت به هر نحو استفاده می‏ کنند، آن را مطالعه کرده‏ اند و از شرایط و ضوابط اطلاع دارند.

این وب سایت تنها پایگاه اینترنتی بیلسی در ایران است و این شرکت هیچ سایت فروشگاهی دیگری با عناوینی هم‏چون “عاملیت” یا “همکار فروش” ندارد.

تمام اطلاع‏ رسانی‏ های بیلسی در ایران از طریق نشانی الکترونیک  info@bilcee.ir انجام می‏ شود و دریافت نامه‏ های الکترونیک دیگر با هر عنوان هم‏چون “تخفیف”، “جشنواره”، “هدیه” و … جز از نشانی اعلام شده، اعتباری ندارند.

تنها حساب کاربری bilcee.ir در اینستاگرام و bilcee_ir در تلگرام به بیلسی ایران وابستگی دارند و حساب‏های متفرقه دیگر با نام بیلسی در شبکه‏ های اجتماعی، به این مجموعه متعلق نیستند و از این جهت، مسؤولیتی متوجه bilcee.ir  نخواهد بود.

شرایط ارسال کالا

محصولات شهرستان از طریق پست پیشتاز ارسال می‏ شود و زمان تحویل کالا به مشتری، به سرویس شرکت پست در شهرستان مربوطه بستگی دارد. پس از ارسال، شماره مرسوله از طریق پیامک به اطلاع خواهد رسید.

سفارش‏های تهران از طریق پیک ارسال می‏ شود.

تمام سفارش‏های ثبت شده تا ساعت ۱۴، تا ساعت  ۱۶ همان روز تحویل پست و پیک خواهد شد. بدیهی است سفارش‏های بعد از ساعت ۱۴ و روزهای تعطیل، در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال می‏ شود.

سفارش‏های تهران هر روز بین ساعت ۱۴ تا ۱۸ به نشانی مشتریان محترم ارسال خواهد شد. چنانچه در این زمان در محل نشانی ثبت شده حضور ندارید، در بخش توضیحات سفارش، جزئیات را ثبت فرمایید.

شرايط بازگشت محصول

– بازگشت محصول تا ۲۴ ساعت از زمان تحویل آن، امکان‌پذير است.

– مشتريان عزيز مي‌توانند تا ۲۴ ساعت بعد از تحويل گرفتن محصول خود، براي بازگشت آن با خدمات مشتريان بيلسی تماس بگيرند.

 – پس از بررسی درخواست مشتری و در صورت دارا بودن شرايط بازگشت، بيلسی هماهنگی لازم را با مشتری براي دريافت محصول به عمل خواهد آورد.

– وجه پرداخت شده توسط خريدار، حداکثر ظرف مدت 2 روز کاری (از زمان بازگشت محصول) به حساب وی بازگردانده خواهد شد.

– بازگشت يا تعويض به دليل “نقص و اشکال محصول” با توجه به شرایط زیر امکان‏پذير است:

شرايط عمومي بازگشت یا تعویض محصول

استفاده نکردن محصول، سالم بودن اتيکت و نبود ايراد ظاهری در کالا.

وجود ايراد و اشکال فنی يا ظاهری پيش از استفاده؛ چنانچه ثابت شود اشتباه از جانب فروشگاه بيلسی بوده است، ضمن تحویل محصول سالم، هزينه‏ ی بازگشت محصول نیز با افتخار به شما بازپرداخت خواهد شد.

هرگونه تغيير در شرايط اوليه کالا- حتی در بسته‏ بندی- امکان استفاده از اين سرويس را از بين خواهد برد.

                                       با تشکر

بیلسی ایران